3,14 skilað eða kemur það aftur?

> Málþing > Cafe almancax > 3,14 skilað eða kemur það aftur?

VELKOMIN Á ALMANCAX FORUM. ÞÚ GETUR FINN ALLAR UPPLÝSINGAR SEM ÞÚ LEITAR UM ÞÝSKALAND OG ÞÝSKA TUNGUNALINN Á spjallborðum okkar.
    3,14
    Þátttakandi

Selam arkadaslar öncelikle hepinizin bayramini kutlarim. Kendimi cok özlettim sanirim, sinava hazirlanmistim. Icinizden, “ne sinavi, ne sinavi?” diyenler olacagindan onu da söyleyeyim. :) -Einstufungstest für das Studienkolleg! Ég fékk niðurstöðu prófsins í dag, vinir. Ég stóðst prófið. :) Studienkolleg, yani Üniversite hazirlik icin 4 aylik süren ve sonunda da DSH(Die Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang) sinavi olan bu kursa kaydimi bugün yaptirdim, 13 Ekim'de de Allah'in izni, hepinizin bol sans ve basarilar dilekleriyle insallah basliyorum. Bu aralar siteye girmem sıklaşacak mı? Bunun cevabi maalesef hayir. Sebebi Interkültürel Tiyatro Günleri Frankfurt 2008 (Interkulturelle Theatertage 2. – 12.10.). Günes Tiyatrosu'nun da hazirligini üstlendigi bu organizasyonda bana (yani bana ve bir de kuzenime) da görevler düstü. Gelen tiyatroculari havaalanindan almak, onlarla ilgilenmek, gidecek olanlari hava alanina götürmek, oyunlardaki hazirliklar vb. isleri yapmamiz ve ayrica benim oyunlardan birisinin alt yazisini ayarlamam gerektiginden yaklasik 10 gün sitemize giremeyecegim. Sadece sitemize degil, belki internete bile girecek zaman bulamayabilirim. Beni hos görün. :)

“So” arkadaslar, yakinda tekrar görüsmek üzere, kendinize ve dostlariniza iyi davranin. Iyi bayramlar…  :)

…ráðgáta…
    Þátttakandi

þú lifir :) 10 günden bişey olmaz onur abi sonuçta 10 gün sonra burdasın alkis:)
    Ég er ánægður með að þú náðir prófinu :)

nótt 2
    Þátttakandi

Selam arkadaslar öncelikle hepinizin bayramini kutlarim. Kendimi cok özlettim sanirim, sinava hazirlanmistim. Icinizden, “ne sinavi, ne sinavi?” diyenler olacagindan onu da söyleyeyim. :) -Einstufungstest für das Studienkolleg! Ég fékk niðurstöðu prófsins í dag, vinir. Ég stóðst prófið. :) Studienkolleg, yani Üniversite hazirlik icin 4 aylik süren ve sonunda da DSH(Die Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang) sinavi olan bu kursa kaydimi bugün yaptirdim, 13 Ekim'de de Allah'in izni, hepinizin bol sans ve basarilar dilekleriyle insAllah basliyorum. Bu aralar siteye girmem sıklaşacak mı? Bunun cevabi maalesef hayir. Sebebi Interkültürel Tiyatro Günleri Frankfurt 2008 (Interkulturelle Theatertage 2. – 12.10.). Günes Tiyatrosu'nun da hazirligini üstlendigi bu organizasyonda bana (yani bana ve bir de kuzenime) da görevler düstü. Gelen tiyatroculari havaalanindan almak, onlarla ilgilenmek, gidecek olanlari hava alanina götürmek, oyunlardaki hazirliklar vb. isleri yapmamiz ve ayrica benim oyunlardan birisinin alt yazisini ayarlamam gerektiginden yaklasik 10 gün sitemize giremeyecegim. Sadece sitemize degil, belki internete bile girecek zaman bulamayabilirim. Beni hos görün. :)

“So” arkadaslar, yakinda tekrar görüsmek üzere, kendinize ve dostlariniza iyi davranin. Iyi bayramlar…  :)

Mikið er ég fegin að þú stóðst prófklappið:) klapp:) Onur dans:) halayy:)
    Megi Guð opna leið sína, við the vegur, sago í því sem þú upplýstir :)
    Görüsmek üzere yapman gerekli olan diger faliyetlerinde basarilar kolaygelsin … okey:) byby:)

dielosch
    Þátttakandi

viss um að þú sért ástvinur :D ánægður með að þú náðir prófinu :D çok ciddi oldu ya neyse :haha:

turad
    Þátttakandi

Til hamingju, ég er svo fegin að þú stóðst heiðursprófið. klapp :)
    Við söknuðum þín en við erum að bíða eftir að þú lengir bilið of lengi.

Smail af
    Þátttakandi

Selam arkadaslar öncelikle hepinizin bayramini kutlarim. Kendimi cok özlettim sanirim, sinava hazirlanmistim. Icinizden, “ne sinavi, ne sinavi?” diyenler olacagindan onu da söyleyeyim. :) -Einstufungstest für das Studienkolleg! Ég fékk niðurstöðu prófsins í dag, vinir. Ég stóðst prófið. :) Studienkolleg, yani Üniversite hazirlik icin 4 aylik süren ve sonunda da DSH(Die Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang) sinavi olan bu kursa kaydimi bugün yaptirdim, 13 Ekim'de de Allah'in izni, hepinizin bol sans ve basarilar dilekleriyle insAllah basliyorum. Bu aralar siteye girmem sıklaşacak mı? Bunun cevabi maalesef hayir. Sebebi Interkültürel Tiyatro Günleri Frankfurt 2008 (Interkulturelle Theatertage 2. – 12.10.). Günes Tiyatrosu'nun da hazirligini üstlendigi bu organizasyonda bana (yani bana ve bir de kuzenime) da görevler düstü. Gelen tiyatroculari havaalanindan almak, onlarla ilgilenmek, gidecek olanlari hava alanina götürmek, oyunlardaki hazirliklar vb. isleri yapmamiz ve ayrica benim oyunlardan birisinin alt yazisini ayarlamam gerektiginden yaklasik 10 gün sitemize giremeyecegim. Sadece sitemize degil, belki internete bile girecek zaman bulamayabilirim. Beni hos görün. :)

Ég vil að þú, bróðir minn, auðvitað bjóðum við þig velkominn.

upphafinn
    Þátttakandi

Sinavi sen kazanmayacaksin da ben mi kazanacagim… ;D ;)
    Bugüne  kadar senin elinden ne kurtulmus ki, bu sinavda kurtulsun… 8) ;D
    Sendeki Almanca bende olsa Prof. olurum bee…  8)

Neyse Allah Basarilarinin devamini artirsin Onur… Amin… byby:)

esma 41
    Þátttakandi

Vertu velkomin, elsku bróðir minn.

3,14 segir: “Kendimi líka özlettim sanirim”

Mjög auðmjúkur og blátt áfram við hvern sem hann kallar  ;D Ég velti fyrir mér frænku minni?  ;D

Geldigine sevindim…  ;)

3,14
    Þátttakandi

–> 3,14 artık daha sık sizlerle. alkis:) Herkes gelsin hadii özlüyorum sizi… utanan:)

Sýnir 8 svör - 1 til 8 (8 alls)
  • Til að svara þessu efni Þú verður að vera skráður inn.